AVAX PM 2000 Tripod Turnike Sistemleri

AVAX PM 2000 Tripod Turnike Sistemleri
Firmamıza ait kart okuyucu, yüz tanıma sistemleri vb. ürünlerle uyumlu olarak çalışabilir. Geçiş kısıtlaması yapmak istediğiniz alanlarda montaj sağladıktan sonra herhangi bir parmak okuyucu, yüz tanıma sistemi ya da kartlı sistem entegre edilir. Tanımlanan kullanıcılar geçiş yapabilir. Bu sistemleri eğer firmamıza ait yazılımlara bağlarsanız siz iş yerinizde olmadığınızda bile personellerinizin giriş-çıkışlarını takip edebilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ DEMO TALEP

DETAYLI BİLGİ

 

Ürün Enerji Özellikleri Ac 100-240 volt enerji ile çalışır.
Ürün Güç Tüketim Özellikleri 60 watt güç tüketimine sahiptir.
Ürün Yapı Özellikleri 304 kalite paslanmaz çelik – 1,25 mm – 3m taşlı gövdeye sahiptir.
Ürün Çalışma Sıcaklığı -20 ile +50 derece arası çalışma sıcaklığı
Ürün Boyutları 230 * 790* 980 santimetre boyuta sahiptir.
Ürün Kol Uzunluk Özelliği Kol uzunluğu 43 santimetredir.
Ürün Kontrol Özellikleri Diğer çevre birimlerine ve tüm Access kontrol üniteleriyle basitçe bağlantı kurabilir. Tek bir bilgisayar ile 256 adet turnike kontrolü sağlanabilir. Cmos, 3/50 v DC darbe, RS-232, RS-422, RS-485, TTL ile bilgisayar kontrolü sağlanabilir. Geçiş tetiklemesi için kuru kontak verir.
Ürün Sistem Özellikleri Mikroişlemci kontrollü olarak tasarlanmıştır ve iki yönlü geçişe imkân sağlar. Geçiş yapılan yönde dijital veri çıktısı verebileceği gibi bilgisayar kontrolü ile doğrudan bilgisayara da gönderebilir. Elektrik kesilmelerinde otomatik olarak serbest geçiş moduna geçer. Dönüş hareketi frenlemesini absorver ünitesi ile yapar.
Ürün Acil Mod Özellikleri Yangın, deprem vb. acil alarm durumlarında otomatik serbest geçiş imkânı verir. Bu uzaktan da kontrol edilebilir.
Ürün Opsiyonel Göstergeleri Geçiş yaparken karşı yönde geçişin yasaklandığına dair “X” işareti kırmızı renkli yanar. Turnike eğer geçişe hazırsa yeşil renkli ok işareti yanıp söner. Bu işaret geçiş esnasında yeşil renkli olarak sabit yanar.
Ürün Ekstra Özellikleri Sistem opsiyonel özelliği ile ihtiyacınıza uygun çözümler üretilir. Kullanıcı talebine göre istenilen besleme gerilimi şartları sağlanır.
Ürün Tasarım Özelliği Sessiz ve yumuşak geçişe, dekoratif ve özgün bir tasarıma sahiptir.
Ürün Garantisi 2 yıl garanti özelliği vardır.
Ürün Teknik Servis Hizmeti Bütün Türkiye dâhilinde, balkanlarda, Kıbrıs & Türki Cumhuriyetler de kesintisiz, hızlı, kaliteli ve uzman destek alabilirsiniz.
Ürün Sertifikaları ISO-9001, ISO-2000, CE & TSEK sertifikalarına sahiptir.

 

DEMO TALEP FORMU

İsim ve Soyisim(Zorunlu)
E-Posta Adresi(Zorunlu)
Telefon(Zorunlu)
Şirket İsmi(Zorunlu)
İl / İlçe(Zorunlu)
Mesaj(Zorunlu)

DONANIM ÜRÜNLERİ

BARKOD

YAZILIM

kpss kitapları