AVAX HG 5300 Hızlı Geçiş Turnikeleri

AVAX HG 5300 Hızlı Geçiş Turnikeleri
ISO-2008, ISO-9001, CE ve TSE sertifikalarına sahiptir. Acil mod özelliği mevcut olup, sessiz ve yumuşak geçişe, dekoratif ve özgün bir tasarıma sahiptir. Geçiş yaparken karşı yönde geçişin yasaklandığına dair “XX XX” işareti kırmızı renkli yanar. Turnike eğer geçişe hazırsa yeşil renkli ok işareti yanıp söner. Bu işaret geçiş esnasında yeşil renkli olarak sabit yanar.
DETAYLI BİLGİ DEMO TALEP

DETAYLI BİLGİ

Ürün Enerji Özellikleri Ac 220-240 volt enerji ile çalışır.
Ürün Güç Tüketim Özellikleri 700 watt güç tüketimine sahiptir.
Ürün Yapı Özellikleri 3M taşlı, 1,25 mm’lik, 304 kalite paslanmaz çelik gövdeye sahiptir.
Ürün Çalışma Sıcaklığı -20 ile +60 arası çalışma sıcaklığı
Ürün Kapak Özelliği Füme/siyah, akrilik kapak renkli
Ürün Boyutları 23 * 133* 103 santimetre boyuta sahiptir.
Ürün Geçiş Alan Özelliği En düşük  65 santimetredir.
Ürün Akıllı Kol Özelliği Turnike sisteminin, hareketi esnasında (geri-ileri hareketi) kendisine dokunan bir cismi hissedip buna tepki verebilme özelliği mevcuttur.
Ürün Sistemi Microprocessor control olarak tasarlanmıştır ve iki yönlü geçişe imkân sağlar. Geçiş yapılan yönde dijital veri çıktısı verebileceği gibi bilgisayar kontrolü ile doğrudan bilgisayara da gönderebilir.
Ürün Kontrol Özellikleri Diğer çevre birimlerine ve tüm Access kontrol üniteleriyle basitçe bağlantı kurabilir. Tek bir bilgisayar ile 256 adet olacak şekilde turnike kontrolü sağlanabilir. Cmos, 3/50 v DC darbe, RS-232, RS-422, RS-485, TTL ile bilgisayar kontrolü sağlanabilir. Geçiş tetiklemesi için kuru kontak verir.
Ürün Sensör Kontrolü Güvenlik sensörü sayesinde kullanıcı, geçişi esnasında eğer turnike kolunun önünde duruyorsa, kontrol ünitesi tarafından turnike kapatılsa bile kolun hareketi engellenir. Geçiş tamamlandığında ise hafızada bekletilen kapanma işlemine devam edilir.
Ürün Buton Kontrolü

 

Tek veya çift buton kontrolü ile çalışan VIP turnike; çift buton kontrolünde açma ve kapama için ayrı butonlar bulundururken, tek buton kontrolünde butona her basıldığında açıksa kapanır, kapalıysa açılır.

 

Ürün Zaman Kontrolü

 

Zaman kontrolü sayesinde istenilen zamana ayarlanarak o zamanda kapanması sağlanabilir.
Ürün Acil Mod Özellikleri Yangın, deprem vb. acil alarm durumlarında otomatik serbest geçiş imkânı verir. Bu uzaktan da kontrol edilebilir.
Ürün Opsiyonel Göstergeleri Geçiş yaparken karşı yönde geçişin yasaklandığına dair “XX XX” işareti kırmızı renkli yanar. Turnike eğer geçişe hazırsa yeşil renkli ok işareti yanıp söner. Bu işaret geçiş esnasında yeşil renkli olarak sabit yanar.
Ürün Ekstra Özellikleri Sistem opsiyonel özelliği ile ihtiyacınıza uygun çözümler üretilir. Kullanıcı talebine göre istenilen besleme gerilimi şartları sağlanır.
Ürün Tasarım Özelliği Sessiz ve yumuşak geçişe, dekoratif ve özgün bir tasarıma sahiptir.
Ürün Garantisi 2 yıl garanti özelliği vardır.
Ürün Teknik Servis Hizmeti Bütün Türkiye dâhilinde, balkanlarda, Kıbrıs & Türki Cumhuriyetler de kesintisiz, hızlı, kaliteli ve uzman destek alabilirsiniz.
Ürün Sertifikaları ISO-2008, ISO-9001, CE ve TSE Sertifikaları
Ürün Montajı Montaj kiti mevcuttur. Bu sayede hızlı, basit bir montaj yapılır.

 

DEMO TALEP FORMU

İsim ve Soyisim(Zorunlu)
E-Posta Adresi(Zorunlu)
Telefon(Zorunlu)
Şirket İsmi(Zorunlu)
İl / İlçe(Zorunlu)
Mesaj(Zorunlu)

DONANIM ÜRÜNLERİ

BARKOD

YAZILIM

kpss kitapları