Boylam Restaurant Otomasyon

Boylam Restaurant Otomasyon
Boylam Restoran Yazılımı istemci/sunucu mimaride MS-SQL veritabanı ile çalışmaktadır. – Windows’un grafik arabiriminin sağladığı bütün imkanları kullanmaktadır. – Aynı anda birden fazla çalışma sayesinde işlemlerinizi daha kolay takip edebilirsiniz. – Sınırsız sayıda firma ve dönem oluşturma sayesinde geçmişe ait bilgilerinizi depolayabilir ve bu bilgileri karşılaştırmalı olarak raporlayabilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ DEMO TALEP

DETAYLI BİLGİ

Boylam Restoran Yazılımı istemci/sunucu mimaride MS-SQL veritabanı ile çalışmaktadır.

– Windows’un grafik arabiriminin sağladığı bütün imkanları kullanmaktadır.
– Aynı anda birden fazla çalışma sayesinde işlemlerinizi daha kolay takip edebilirsiniz.
– Sınırsız sayıda firma ve dönem oluşturma sayesinde geçmişe ait bilgilerinizi depolayabilir ve bu bilgileri karşılaştırmalı olarak raporlayabilirsiniz.
– Kart tanımlarken kod seviyesi ve uzunluğu işletmeye göre tanımlanabilir. Bu sayede istediğiniz seviye ve uzunlukta kart tanımları oluşturabilirsiniz.
– Kullanıcı tanımlarını ve kullanıcı yetkilerini detaylı olarak tanımlayarak her kullanıcının yetkilerini ayrı ayrı belirleyebilirsiniz.
– Esnek ve parametrik yapı sayesinde firmanıza özel tanımlamalar yapabilirsiniz.
– Basit ve kullanışlı arayüzler sayesinde her seviyedeki personeliniz programı rahatlıkla kullanabilir.
– Yedekleme aracı sayesinde istediğiniz zaman yedeklerinizi kolayca alabilir, istenildiğinde aynı kolaylıkla istenilen yedeğe geri dönebilirsiniz.
– Rapor çıktıları isteğe göre grafik ve text ortamlarında alınabilir.
– Tüm raporlar Word, Excel, HTML ve PDF formatında aktarılabilir.
– Fatura ve benzeri matbu formlar için rapor tasarımı yapılabilir. İşletmeye özel çıktılar alınabilir.
– Standart raporlar dışında işletmenin istekleri doğrultusunda istenilen raporlar tasarlanabilir.
– İşletmenizde birden fazla şubeniz var ise bu şubelerin bilgilerini ayrı ayrı takip edebilir. İstenirse şubeleriniz arası stok transferi yapabilirsiniz.
– Gün sonunda satılan tüm ürünlerinizin satışlarını otomatik olarak depolardan düşebilir ve üretim hareketlerini otomatik olarak yapabilirsiniz. Bu sayede sadece satış işlemi yaparak hem maliyet bilgilerine ulaşabilir hem de stok durumunuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.
– Ofis programında yapılan tüm işlemler için kaydı oluşturan ve değiştiren bilgilerine ulaşabilir ve silinen kayıtları raporlayabilirsiniz. – Boylam Sistem modülünden tüm kullanıcılar açılabilir, bu kullanıcıların yetkilerini detaylı olarak tanımlayabilirsiniz.
– Sınırsız sayıda ürün grubu açabilir, font ve renk bilgilerini işletmenize göre özelleştirebilirsiniz.
– Ürün kartlarınız için satışta kullanılmak üzere, sabit mesaj tanımları yapabilirsiniz. (Acılı, acısız, peynirli, peynirsiz vb.)
– Sınırsız sayıda stok kartı tanımlayabilir. Bu kartların renk ve font bilgilerini işletmenize göre özelleştirebilirsiniz.
– Detaylı reçete tanımı sayesinde ürünlerin maliyetlerini anlık görebilirsiniz. İstenen maliyet kriterine göre ürünlerinizin maliyetlerini raporlayabilirsiniz.
– Alış faturaları, devir girişlerini ve diğer giriş işlemlerini ofis programından girebilirsiniz. Bu sayede sadece satılan ürünlerinizin değil, kullanılan tüm stokların maliyet ve depo durumlarını kontrol edebilirsiniz.

DEMO TALEP FORMU

İsim ve Soyisim(Zorunlu)
E-Posta Adresi(Zorunlu)
Telefon(Zorunlu)
Şirket İsmi(Zorunlu)
İl / İlçe(Zorunlu)
Mesaj(Zorunlu)

DONANIM ÜRÜNLERİ

BARKOD

YAZILIM

kpss kitapları